Firma została założona w 1988 roku i wpisana do rejestru w Sądzie Rejonowym w Legnicy pod sygnaturą RHB-45. Obecnie posiadamy wpis do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 41887. Od początku działalności rozwój firmy opierał się na kapitale własnym, a w kolejnych latach większość wypracowanych środków była inwestowana w doposażenie techniczne i podnoszenie kwalifikacji pracowników. Firma stale utrzymuje dobrą kondycję finansową z dobrą perspektywą rozwoju. Do podstawowych dziedzin działalności należą: Instalacja sieci komputerowych Novell

  Strategia obsługi klienta opiera się na zasadzie rzetelnego doboru optymalnego rozwiązania problemu. W tym celu firma zatrudnia i stale podnosi kwalifikacje swoich specjalistów. Współpracuje z dostawcami markowego sprzętu komputerowego, osprzętu sieciowego i, w razie potrzeby, producentami sprawdzonego oprogramowania. Od kilku lat firma posiada tytuł Authorized Novell Reseller ,a od 1993 Novell Networking Partner. Firma zatrudnia obecnie dwóch Dyplomowanych Inżynierów Novell (CNE). Wykonaliśmy dotychczas około 100 instalacji sieciowych w oparciu o system Novell NetWare. Wśród tych instalacji znajdują się typowe sieci lokalne, jak i skomplikowane sieci obejmujące różne topologie. Staramy się, gdy to tylko możliwe, stosować materiały produkcji polskiej, które są coraz lepszej jakości.
Instalacje które wykonaliśmy

  Wykonujemy kompletne instalacje sieci komputerowych w najnowocześniejszych  i sprawdzonych technologiach, w tym również połączenia światłowodowe.

Produkcja oprogramowania użytkowego

   W produkcji własnego oprogramowania firma wykorzystuje zaawansowane technologie, oparte na zewnętrznych DBMS (Btrieve) i wysoko wydajnych kompilatorach języków zorientowanych obiektowo. Dużą wagę przykładamy do problemu bezpieczeństwa baz danych i wygody obsługi programów. Pięcioletnia praca niezmiennego kadrowo zespołu projektantów-programistów dała duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji pracujących w sieciach Novell Netware.

   Od roku 1993 firma uczestniczy w realizacji projektu informatyzacji administracji samorządowej województwa legnickiego, w ramach którego jest wykonawcą wielu instalacji sieci komputerowych oraz dostawcą produkowanego przez siebie oprogramowania pracującego w sieciach Novell.


   Podsumowując, dobrze orientujemy się w potrzebach klientów, a zwłaszcza sferą zarządzania przedsiębiorstw, instytucji i urzędów. Dlatego właśnie staramy się, wprowadzając u klienta nowe rozwiązania, zwracać szczególną uwagę na odpowiednie przygotowanie podstawy sprzętowej i systemowej, oprogramowania, oraz skuteczne przeszkolenie użytkowników. Zapewniemy szybką i skuteczną opiekę wdrożeniową.

Tworzenie stron WWW


   Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych. Dynamiczne strony, wykonywane są w oparciu o HTML,DHTML, skrypty JAVASCRIPT i PHP oraz bazy danych MySQL.
Przy każdym projekcie, warunki ustalane są indywidualnie by zapewnić Państwu jak najwyższy poziom usług przy możliwie małych kosztach. Przy współpracy z klientem wybierany jest najlepszy sposób realizacji zlecenia i wstępnie ustala się koszt, a następnie w ciągu kilku dni przygotowywany jest pierwszy projekt.  

 

- Wszelkie Prawa Zastrzeżone - CUPRIMEX sp. z o.o. [2002] -